Captain Tsubasa Dream Team Hile (istek)

İyi çalışmalar .sktir ailesi,

Eminim bu oyunu daha önce bir yerlerden duymuşsunuzdur. Yaklaşık 3 yıldır oynuyorum. Ancak firma son zamanlarda pay to win olayını ciddi anlamda abarttı. Örneğin; yeni getirdikleri oyuncular, oyundaki güç dengesini ciddi anlamda etkiliyor ve bu oyuncuları özel para kullanarak havuzda bulma şansı özellikle benim gibi eski hesaplarda çok zor. Özel para fiyatları tahmin edeceğiniz üzere dolar endeksli. Ancak öyle bile çok pahalı. TL halini düşünemiyorum bile. Yeni getirdikleri bazı etkinlik maçları oluyor kazandığınız takdirde değerli ödüller alıyorsunuz. Ancak maçları kazanmak neredeyse imkansız. Sizden isteğim aşağıdaki opsiyonlardan hangisi mümkünse onun bir açığını bulmanız:

- Sınırsız olmasa da büyük miktarda Black Ball (Oyuncu yeteneklerinin seviyelerini yükseltir)
- Etkinlik ve Raid maçlardaki gpu takımlarının güçlerini düşürme
- Büyük miktarda katagiri madalyonu (Gizli yetenek özelliği bulunan oyuncuların, kilitlenmiş gizli yeteneklerini direkt olarak aktifleştirir)
- Dreamball (Özel Para. Biriktirmesi zor ve zahmetlidir) bunun çok mümkün olabileceğini düşünmüyorum.
Bu bahsettiğim seçeneklerden sadece bir tanesinin bile işe yaraması yeterli. Olmazsa da canınız sağ olsun. Sizleri seviyoruz, saygılarımla…

2 Likes