[Blockman go] İstek

Selam arkadaşlar, Telefon’dan zamanında oynadığım meşhur oyundur. Minecraft oyunu’na andıran bir oyundur. Oyunun amacı bedwars’a girip yatağını korumak. Hile için oyundaki amacım, madenden gelen, silver,altın,elmas ve zümrüt gelmekte, bunları çoğaltıp, full itemle herkesi kesip öldürmek istiyorum kısaca. Belirsiz arama ile aratınca, şansa olan değerleri değiştiriyorum, market kısmında, istediğim miktar’da gözüküyor, satın al diyince, yeterli para yok diyor, ayrıca aşağıda bulunan skill bar’da 25 altın derken, market kısmında 999 diyor. 5-6 saatir uğraşıyorum, nafile. Memu üzerinden Root’lu bir şekilde yaptım. Başka bir konunun altına yorum attığımda, @Trgala abi sanırsma, telefondan açın diyormuş oyunu, ben pc’den oyuna rahatlıkla girebiliyorum. Gerekirse benim bilgisayara bağlanıp deneyebiliriz, hele çalışırsa indirim bitmeden, 1 aylık vip bile almayı göze alıyorum :smiley:

Oyun link’i;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sandboxol.blockymods&hl=tr&gl=US

Hata verirse, memu üzerinde Play store girp, Blockman Go diye aratırsanız çıkabilir.

Not:Oyuna giriş başarılı olursa, oyun koruma sistemi, gameguardian’ı anlayıp, oyundan çıkmanızı isteyebilir. Bunun için ben SuperSu programı ile Gameguardian üzerinden BlocmanGo’yu engelledim. Hız hilesi hariç, her şeyi deneyebiliyorum.

Eve geçince bakayım.

1 Like

Çok mâkbule geçer hocam. Olmadı benim pc bağlanıp’da deneyebilirsiniz.

Ne yaptınız hocam bakabildiniz mi acaba?

Yapabilen bir baba yiğit çıkmadımı daha :slight_smile: merakla bekliyorum valla.

Yeni indiriyorum. Bakacam şimdi

1 Like

Çok teşekkür ederim, oyuna girdiğinizde, yüksek ihtimalle gameguardianı yakalayacak sistem, ben 3.parti programlarla, gameguardian üzerinden oyunu gizlemiştim. 2. Birşey ise, oyuna girdiğinizde bedwarsı seçerseniz sevinirim. Asıl her şey orda dönüyor :slight_smile: eğer aksilik olursa, benim bilgisayara bağlanıp deneyebilirsiniz de.

Dediğiniz gibi direk engel attı

2 Likes

Bilgisayarı açıp bakayım, hangi program ile engellediğime, olmadı sizin içinde sakıncası yoksa bilgisayarıma bağlanıp test edebilirsiniz.

@KuLaH SudoHide ile gizlemişim. Programa girip, öncelik gameguardian, daha sonra oyunu seçip save’liyip çıkmışım. Eğer yine aynı hata verirse, aynı şekilde uygulayıp, oyunu silip tekrar yüklemiş olabilirim.