BlitZ: Rise of Heroes Yetenek Hilesi

Amacınız Savaşçılarınız ile birlikte düşman canavarları ve bossları yok etmek.
Bir savaşta 6 savaşçı kullanılabiliyor düzenlerini stratejik bir şekilde yapabilirsiniz tank vasfı görenleri öne alıp arka tarafa güçlü askerleri okçuları almak gibi…

Birbirinden güzel ve güçlü savaşçı kahramanlar
Zorlu mücadeleler, farklı harita ve etkinlikler aksiyonun zirveye ulaştığı bir oyun sizleri bekliyor.

Hilede Neler Var ?

-Savaşçılarınızın özel yeteneğini sürekli kullanmasını sağlayabilmek.
(Örneğin Şifacının her 10 saniyede kullanabildiği can arttırma yeteneğini her saniye sürekli yapması)

Hilemiz sayesinde videoda da görebileceğiniz gibi karşı taraf sizden kat kat güçlü bile olsa savaşta galip gelebileceksiniz.

ÖNEMLİ NOT

✓Bu hileyi yaparken maalesef düşmanda da eğer sizin hile yaptığınız savaşçıdan varsa aynı şekilde o da yeteneğini sürekli kullanabiliyor.
O yüzden mümkün olduğunca karşı tarafta olmayan savaşçılarınıza hile yapın

(Bunlar sizi korkutmasın aklınızı kullanırsanız kesinlikle hep kazanacaksınız.)

100B+ indirme (Yeni bir oyun denilebilir)

images (31)

6 Likes

Elinize sağlık :slight_smile:

1 Like

Teşekkür ederim :slight_smile:

1 Like

karışık detaylı anlatılmamıs

Daha nasıl detaylı olabilir

Arkadaşlar. Karakterlerin canları damageleri ya da defanslari karakter ekranında gözüken değerin virgullu bir varyasyonu. Yani mesela bir karalterin canı 1104 ise aslında o karakterin asıl canı 1104 ile 1105 arası bir değer. Hasar ve defans içinde aynı bu durum.

O sebeple gameguardianda 1104~1105 aramasını yapıp çıkan değerleri 999999 şeklinde değiştirirseniz tüm değerleriniz full olacaktır.

Ben orada 1104 sayısını örnek verdiğim için bu değeri aratın dedim. Siz kendi karakteriniz canını defansını ya da hasarını baz alıp aramanizi yapın.

Yapsan bile geçerli olmaz hâlâ aynı vuruşu yapar yapmasa da o savaşı kayıt etmez hata verir

Yok yok çalışıyor dün denedim.

Peki galibiyeti kayıt ediyor mu oyundan çıkıp tekrar girince kaldığı yerden başlıyor mu

Hiç bir sorun yok. Ben 3-4 saat oynadım sonra sildim.