Basketbol Arena Hile

Basketbol Arena Hile ile beraberiz. Bu hile kafa topu 2 hilesinden esinlenerek yapılmıştır.

image

Efsanevi oyun Kafa Topu ’nun yaratıcıları tarafından geliştirilen yepyeni bir gerçek zamanlı basketbol deneyimi seni bekliyor. Basketbol oynamak hiç bu kadar heyecanlı olmamıştı!

GERÇEK OYUNCULARLA 1VS1 MAÇ DENEYİMİ
İster arkadaşına meydan oku ister çevrimiçi olan başka bir gerçek oyuncuyla eşleş. Heyecan dolu anlara hazır ol. Tek yapman gereken takımını kurup oyna tuşuna basmak!

BASKETBOL KARİYERİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN
Birbirinden değişik karakterlerin arasından en sevdiğini seç ve heyecanlı bir mücadeleye hazırlan! Rakiplerini alt ettikçe daha fazla karakterin kilidini aç, değişik koçlarla birbirinden güzel sahalarda oynamaya hak kazan. Kariyerinde ilerledikçe artan taraftar kitlenin ve birbirinden özel ödüllerin tadını çıkar.

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

4 Likes

Hileyi test ettim bilmiyorum 16 geçen gün sonunda hilenin fixlenmiş olup olmadığını ama oyun maç bulma sırasında gerçek oyuncuyla eşleştirdiğinde hile çalışmıyor. Arada gerçek oyucu görünümlü botla eşleştirdiğinde hile çalışıyor. Yani offline modda hile gayet iyi çalışıyor ama online da maalesef.

1 Like

Ben bu oyunun modmenusunu yaptim ve surekli bot geliyor.

link paylaşmak yasaksa silebilirainiz.

1 Like

seni black tan tanıyorum. @0xSMDOZK

Mod Menü Link, içinde farklı site ismi , reklam geçmiyorsa paylaşabilirsin :slight_smile:

1 Like

Güzel hile teşekkürler.

1 Like

Eyvallah