Askere gidiyorum

Selam arkadaşlar, uzun süredir trgala’yı takip ediyordum, geçenlerde çekiliş ile steam hesabı dağıtmıştım, ordanda tanıyabilirsiniz. Nasip bugüneymiş, Allah nasip ederse çarsamba günü teslim oluyorum. Bunu sizle paylaşmak istedim. Bir ailem, diğer ailemde sizsiniz. Üzdüysem, kırdıysam hakkınızı helal edin. 2 gün daha burdayım sonra finish :slight_smile: kategori genel olarak yoktu, soru & istek kısmına açtım, Murat abi ceza vermesin sonra :slight_smile: diyeceklerim bu kadar. Kendinize iyi bakın Sktir ve Trgala ailesi.

8 Likes

2 günü dolu dolu geçir. Döndüğünde ne sen ne de bu site eskisi gibi olacak. Akacağız :slight_smile: Hayırlı teskereler asker! Ayağına namerdin taşı değmesin.

3 Likes

Rabbe emanet ol kazasız belasız inşallah

1 Like

Çok teşekkür ederim abi. Duan içinde Allah razı olsun. Bu site tabikide, döndüğüm zaman İnşAllah, bağdat gibi kalabalık olucaktır. Hepinizi seviyorum. Alta’da gideceğime dair resim bırakayım.

url=https://www.hizliresim.com/cqxkjtf]

[/url

1 Like

Teşekkür ederim, sağolasın Allah razı olsun.

Hayırlı teskereler kardeşim, yolun açık olsun.

1 Like

Teşekkür ederim, Allah razı olsun.

1 Like

Allah’a emanet, şimdiden hayırlı teskereler güzel kardeşim. Burayı iyi biliyorsan sigara vermeme hilesini de çöžmüşsündür. :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Güzel yorumun için teşekkür ederim, sizlerde Allaha emanet olun. Vallahi sigara kullanmadığım için o hileye göz atmadım hiç :slight_smile:

Bende gidiyorum kardeşim Tekirdağ Çorlu Salı günü teslim olmayı düşünüyorum birliğime ,hakkımız da hayırlısı olsun 6 ay boyunca yokuz döndüğümüz de buralar bomba gibi olur inşallah :slight_smile:

2 Likes

Hayırlı olsun dostum, Allah yolumuzu ve sonumuzu hâyır eylesin İnşAllah. Dediğin gibi buralar bomba olucak çok kısa süre içerisinde. Hayırlı teskereler şimdiden.

1 Like

Kanka isim soyisim cart curt gözükmüş nasıl toparlayacağımı şaşırdım neyse ki düzelttim :smiley:

1 Like

Benimde Acemiliğim Orasıydı Usta Birliğimde Amasya/Merzifon du Havacı Olmak Herkese nasip olmaz :blush: Güle güle git gel inşallah dostum bende 2 ay oldu bitirip geleli darısı sana olsun Hayırlı tezkereler.

1 Like

Sağol dostum, güzel yorumun için teşekkür ederim.

Hayırlı teskereler kardeşim Sağ salim git gel Allah nasip ederse bende 2022 başlarında gideceğim En fazla 4-5 Ay var aslında daha yakın olucaktı fakat biraz geç davrandığım için o zamana kaldı
En çok özlediklerimden birisi de burası olucak.

1 Like

Çok teşekkür ederim dostum. Askerliği erkenden yapmak bir nevide iyi sayılır. Yinede sağlık olsun diyelim.

1 Like

Kütahya , acemi birliği orda yapmıştım. 2012 yılında orda bir dağ var ismini yazamıyorum, bakıp bakıp durursun :joy:

Eyvallah sağolasın :smiley:

Beyler şafak $85 gelin sizi bekliyoruz :wink:
Balıkesir / Altıeylül

Rabbim yar ve yardimcin olsun kardesim. Yolun acik olsun. Sag saglim donersin insallah.

1 Like