Arkadaşlar Merhaba Ben Trgala (Sizler için bilgilendirme)

17 Likes

2 3 sene oncede seni takip ediyordum abi :slight_smile: çok kullandım sitenizi teşekkürler :slight_smile: sabırsızlıkla bekliyoruz

3 Likes

ne ara izledin :slight_smile:

3 Likes

benden hızlısı mezarda abi :slight_smile:

2 Likes

Teşekkürler beni hatırlamışsındır. murat internet cafem vardı 101de çip satalım diye sana geçmişte mail atmıştım dayılara

1 Like

Hatırladım şimdi. Bir ara buldun sanırım hile sen

1 Like

Evet yapmıştım charles veya Fiddler ile yapmıştım ama senin egitim videolarından yola çıkarak :slight_smile: mahallede havamdan geçinmiyordum hahaha herkes peşimde koşuyordu şu oyunada yap bunada yap

1 Like

ee yine charles program :slight_smile: denesene

1 Like

Bilgilerimi tazelemem lazım yeni pc lazım birde umarım yaparım

1 Like

Arkandayız kral her zmn

1 Like

Özlemişiz be reis bu girişi bu sesi. Yüreğine sağlık

1 Like

Sesli mesaj muhabbeti çok iyi olabilir bazı şeyler okuyarak tam anlaşılamayabiliyor.

1 Like

Canlı chat de gelirse çok güzel olur

1 Like

Sene 2014 2015 civarı Legend online’da az mı hile yapardın reis çiftlik hilesi kader hilesi altın hilesi gerçi bi ara ban yedik ama olsun :slight_smile: yine burdayız

2 Likes

trgaladan beri takip ediyorum. Her zamanki gibi takip etmeye devam :slight_smile:

1 Like

yıllardır güvenerek takip ettiğim tek hilebazsın abi :smiley:

1 Like

Abi ilk hile yapmaya 2013 yılında senin sayende başladım ve halada devam ediyorum şuanda askerdeyim abi
Kısmet olursa son 12 ay kaldı bura bittikten sonra bir bilgisayar alıp kendimi geliştirip senin ekibine katılmak istiyorum umarım o gün ben o başarıyı elde edebilirim ve senin ekibine katılma şansım olur

3 Likes

selam aekadaslar tr gala aılesı nasılsınız