APK yükleme veya Paket ayrıştırma

Selam…
EDIT: Güncelleme…

Bazı APK dosyaları (veya modlu APK) açma sorunları için kullandığım hafif bir uygulama…
Yükleyin, açın, alttaki simgeye tıklayın, sistem derseniz o arar bulur APK dosyalarını, diğer seçenek ile siz bulrsunuz ve yükle dersiniz…

Size iki tür yükleme verir, normal ve ayrıştırıp…
Zıp, apkx, APK vs ayrıştırmaları yapar…

İşte Google play bağlantısı:

Farklı olarak şu adımların uygulandığından emin olun:

1. Telefonunuz da Geliştirici Yetkisi alın ve buna bağlı olarak Gelişmiş Seçenekler sekmesi kilidini açın… (Ayarlar>>>Telefon Hakkında>>>(Muhtemelen) Telefon seri no üzerine 7-8 kez ard arda uyarı mesajı alana kadar tıklayın)
  2. Geliştirici seçeneklerinden “USB hata ayıklama” kuralını aktif edin. Uygulamayı yüklemeyi tekrar deneyin.
  3. Uygulamayı önce Google play’den yükleme başlatıp, 10-15 MB sonra iptal edip, indirdiğiniz modlu uygulamaya dönüp yüklemeyi deneyin.
  4. Yukarıdaki seçenekler denendi ve “Paket Ayrıştırma” sorunu devam ediyorsa, modlu uygulama paketini silin ve (buna dikkat) İstikrarlı (kopma sorunu veya düşük çekim olmayan) bir internet ağı ile tekrar indirip kırmayı deneyin.

Yukarıdaki SAI ve seçenekler şu durumları egale ettiğiniz varsayılarak da verilmiştir;

1. Cihazda yeterli yükleme alanı olduğu… (değil ise yer açın)
  2. indirmek için kullandığınız tarayıcının güncellenmiş olması…
  3. Uygulama indirildikten sonra başka bir dosyaya taşınmamış olması…

Ve yine de sorun devam ediyorsa yorum yazın ve birlikte çözümleri güncelleyelim…

İyi oyunlar…

5 Likes

@Bilal_Akay

1 Like

Teamwier den siz yapsanız olurmu acaba ?

Hepsini yaptım dediğiniz in olmadı uğraştığını Z için teşekkür ederim

Çok uğraştım ama yapamadım hocam uzaktan baslanti yapsak sizin için uygun olurmu ? Teşekkür ederim

1 Like

Maalesef bir süre daha, aktif prosedüre katılamıyorum. Şehir dışındayım ve PC başına geçene kadar bu mümkün değil (Android TV bağlantısı dahil)

Aslında PC başında olsaydım, size paketin data ve obb klasörlerinin ayrıştırılmış hallerini ve uygulamalar klasöründen oyunun start linkini gönderirdim zira 600 MB dan fazla ve kurulumunu bizzat takip etmemi gerektirir.

Yine de genel kanım, bunun telefonunuz veya emulatörünüzden kaynaklı olduğudur.

1 Like

İlginiz ve çabalarınız için teşekkür ederim .

1 Like

Hocam saı den yüklemeyi başardım ancak giriyorum siyah ekran geliyor geri çıkıyor :slightly_smiling_face:

Verdiğiniz linkte obb vs dosyaları yok herhalde ondan hocam

Abi bana kafa topu 1.185 hile linkı verinmisin bulamadimda :cry: