Android ve İos Oyunlarında Kullanabileceğiniz On binlerce TL Değerinde Hediyeler

Merhaba sktir ailesi. (Bu domainede alışamadım:)) Sizlere bugün içinde çok güzel şeyler barınan bir açıktan bahsedeceğim.

android-ios-oyun-hediye

Öncelikle yönteminizi seçin.

1. Bilgisayardan emülatörden yapacağım (Önerilir.)
  2. Telefondan yapacağım.

(Üst bölüm bir kenarda kalsın ona geleceğim.) Öncelikle olay nedir hemen anlatayım.

Not: Konunun tamamını okumadan fikir sahibi olmayın. Android ve ios için geçerlidir!

Bilindiği gibi huawei telefonlar googleden ağır linç yedi ve sistem değişikliğine gitti. Hal böyle olunca da kendilerini duyurmak için bin bir hediye yoluna gittiler. (Merak etmeyin zor bir konu yok basit her şey.)

Huawei telefonları olanlar yaşadı! peki ya olmayanlar? Asıl onlar yaşadı :slight_smile: İşte bu taktik android ve ios için.

Huawei sisteminde ki açık

Normalde biliyorsunuz iphoneye android sistemi deneyemezsiniz. Her telefonun sistemi kendine özgü yazılım içerir. Fakat Huawei resmen krallığını ilan etmiş. Fakat söyle bir açık vermiş. Her ülkenin verdiği tekliflerin tamamını istediğiniz kadar alıyorsunuz!

Örnek oyunumuz pugb olsun ve 100 tl hediye kuponunu sistemden alalım. Eee başka ülkeye geçince farklı kod bir daha sistemde. Oldu mu size 2 kod. Kaç ülke var? Etti size 100 1000 tl yerine 10 bin tl 50 bin tl lik oyun içi hediye:)

Yapılışına geçelim

Konu altında sizlere bir txt dosyası vereceğim. Onu indirin ve içinde gereken sürüm var. android sistemler için o verilen uygulamayı indirin.

Kurulum.

• Huawei ilgili dosyayı indirin ve kurun. (Android sistem telefonlara kurabilirsiniz. İos için bir bilgisayar şart.)
  • Kurulum sırasında en al sağ kısımdan ben’e basın ve üyelik oluşturun. Şimdilik ülkeyi Türkiye seçin.
  • Kurulum bitince resimdeki kısma bakın. (Yine en alt kısımda ben)

image

Daha sonra ödüllere bakın. Eğer oyun sizde yüklü ise kaldırın. Bu kısımdan yükleyin. (Dikkat verilerinizin bağlı olduğundan emin olun.

Daa daa kodunuz hazır. Bitti mi? İşte şenlik şimdi başlıyor.

Kodunuzu aldınız. Oyunu silin. Kodu bir yere yapıştırın saklayın.
image

Ben kısmında aşağıda ayarlar var oradan ülke değiştirin.

Tüm ülkelerden aynı oyuna farklı kodlar alabilirsiniz.

Bilgisayardan yapmak için Bluestack Yükleyin

İndir Bluestack

Bilgisayardan test etmek ve almak isterseniz emulatör yükleyerek bu işlemi oyunları telefonlardan kaldırmadan zahmetsiz yapabilirsiniz. İos sistemi içinde önemlidir.

Konu altına hangi ülkede hangi güzel oyunlar var yazınız:) Bu şekilde bu konu wiki olarak doğsun ve tek tek uğraşılmasın

Not: Ülke değişmeden önce vpn kullanmanız önerilir.

Güncelleme

Sadece hediye kısmına değil. Ülke değişince Ana sayfa banner resimlere de bakın. Önemli hediyeler var. Örnek
Free fire gibi.
image

Gerekli dosya verisyon :point_down:

sktir.txt (191 Bayt)

7 Likes

Buralar yine coşuyor reis. Ellerine saglik

1 Like

Ellerine Sağlık Huawei nin ekmeğini yiyelim azcık :))

1 Like

Gelsin bedava hediye kodları :))

1 Like

Bu açık muhtemelen bir iki haftaya kapanır. Abanın. Her ülkede hangi oyunlar var yazın. Kolaylık olsun :slight_smile:

Belçika

> Heroes Evolved
> Left to servive
> Manor Matters
> İllusion Connect
> Age Of Z
> Guardians of Cloudia
> King's Throne 2x
> War and Order
> Empires Four Kindoms
> Word Connect
> Jewel Blast
> GardenSpaces
> HomeSpaces
> Champions Manager
> PErfect World
> Dragon Storm
> Bubble Shooter
> Dawn of Zombies
> Puzzle & Conquest 
> t10 Dvine
> Mushroom Wars 2
> X-Hero İdle
> Klondike Adventures

Reis her oyuna her ülkede kod yok mu ? Bir de vpn le ilk o ülkeden mi bağlanmak lazim ülke değiştirmeden önce?

Eyvallah, sagolun ellerinize sağlık

1 Like

Clash of clans bulan olursa ülkeyi söylesin lütfen ben ülke ülke gezecem biraz :))

Vpn nereye bağlandığın farketmiyor. Her Seferinde bağlantı kesip sonra bağlayıp ülke değiştirmek iyi olur.

Her ülkede aynı oyunlar olmayabiliyor.

Örnek Rusyada: Last Shelter: Survival var abanın :slight_smile:

1 Like

Nerde beleş oraya yerleş. :sweat_smile:

2 Likes

Yeni güncelleme gözüküyor, sizin apk yi kullanicaz demi full

1 Like

Taramaya başlayanlar lütfen ülke ve oyun listesi atmayı unutmasın. Yardımcı olalım birbirimize .
“Bir elin nesi , Iki elin sesi” demişler :sunglasses:

1 Like

Yeni sürümünde ülke değişme olayını göremedim. Yine de deneyebilirsiniz. Fakat verdiğimde sorun yok.

Bunun üzerine bir de tinder 6 ay plus üyelik gelsin mi :slight_smile: Çapkınlar sizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

5 Likes

Bide ülke değiştirdim Canada yaptim, giriş sağlamadi

Tavsiyem emulatör kullanmanız. Telefondan test etme şansı bulamadım.

Reis at gelsin :)) mükemmel olur

@Trgala tşkler
ios için deneyeceğim.Denediğimde sizlerle paylaşırım

1 Like

Yanlış yere bakıyorsun ödüller değil hediyeler sekmesinde