Android oyunlarda Charles Debug Eğitimi Bölüm 1

Android oyunlarda Charles Debug Eğitimi Bölüm 1 ile beraberiz.

image

Videoda bazı eksikler bulunaktadır. (Bilerek eksik bıraktım:)

1. Charles ile emülatör veya telefonu bağladığınızda Deny- Allow yazısı çıkacaktır. Allow demezseniz işiniz bitti.
2. Videoda yüzeysel geçilmiştir ama Match Master ve Pasha fencere hile yapabilirsiniz. (Bu ileriki videolarda net gösterilecek olup) şimdiden kendiniz deneyebilirsiniz.
3. Videoda bahsetmedim ama en son sürüm hatalar barındırır. En stabil charles versiyonu Version 3.4.1 dir. Ama çok tarihi eser göründüğü için kullanımı zordur. Http de üzerine yoktur.

Gereken program

https://www.charlesproxy.com/download/latest-release/

Video

Youtube Tıklayın

9 Likes

@Trgala abi game guardian eğitimi gelsin lütfen

Abi muhteşem bir eğitim çook saol en kısa sürede başlıyacam charlese :joy::hugs::hugs::hugs::hugs:

1 Like

konu dışı ama birşey sormak istiyorum murat abi bu frum sayfasında nulled gibi web sayfaları sunmak veya paylaşım yapmak uygunmudur paylaşım yaparken virustotal gibi içeriğimizi nasıl kontrol edeceksiniz bu konu hakkında bilgilendirme yaparsanız ona göre burda paylaşım yapmak isterim

Virüs programları araya konan kodları tanımlamaz. Onlar sadece shell gibi şeyleri görebilir. Onun dışında ise, sitemizde bu tür şeyler yasak

2 Likes

Eline sağlık abi. Çok faydalı bir paylaşım olmuş. Online oyunları artık gözumde buyutmeme gerek kalmadı :joy: :joy: :joy:

1 Like

Ellerine sağlık abi. Keşke daha uzun olsaydı diyicem ama iş güç var herkesin :slight_smile:

@Trgala abi bir şey sormak istiyorum, bu program ile normal bildiğimiz .exe’li programlarıda inceleyebiliyormuyuz acaba? Oyun ismi vermek istemiyorum, türkiyede aktif sunucuları var, 500-600 kisiye hizmet veriyorlar, bunların .exe’si bir nevi client olarak geçiyor, oyuna başla demeden önce, oyunun klasörünü kontrol ediyor, hile isimlerini ve mb kontrolü’nü yaptırıp başlatıyor oyunu. Charles ile acaba engelleme şansımız olur mu?

Servere bağlı her şeyde charles geçer.

2 Likes

Murat bey PlayStation 4 oyunlarından herhangi biriyle ilgili hile videosu yayınlarmisiniz

Lol mü? Veya riot oyunu

Gta samp

ben charles kurdum ama kodlar gelmiyor ne yapmam lazım

Doğru bağladığına emin olmalısın. Eğitimi durdurarak eksiksiz yap

Emeğe saygı eline sağlık dostum teşekkürler

@Trgala hocam kurmaya çalıştım şöyle bi hata verdi