Airport City Süper Hile

Airport City Süper Hile ile beraberiz. Haydi bu oyununda cılkını çıkaralım. Sizler için özenle hazırlandı :slight_smile:

image

Oyun Hakkında

Dünyanın istediğiniz herhangi bir köşesine bir uçak göndermek için modern bir uluslararası sınıf terminal inşa edin. Uçağınızı havaya kaldırın ve uzak bir kasabadan parıldayan bir megapolise kadar herhangi bir varış noktasına indirin. Seyahatlerinizi unutulmaz kılmak için nadir eserleri ve benzersiz koleksiyonları geri getirebilirsiniz. Bir uçağa kaç tane hediyelik eşya sığabileceğini görün!
Ancak bu sadece bir uçuş simülatörü değil - en şaşırtıcı havalimanı oyunlarından birinde tüm destekleyici altyapıyı geliştirmek için olağanüstü yönetim becerilerinizi uygulamanız gerekecek! Havaalanınıza gerekli tüm hizmetleri sağlamak için yanındaki tüm şehre özen gösterin.

Oyun Linki

Hilede neler var?

• Sonsuz altın

• İstediğin kadar seviye

• İstediğin kadar banknot

Dikkat

Lütfen abartmayınız ban ihtimali doğar.

Gerekenler

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

6 Likes

E oyun bitti : D

malesef bitti :slight_smile:

1 Like

Tebrikler efenim güzel oyun :yum:

1 Like

Ben bu oyunda ban yemiştim fazla abartmıştım ondan sonra oynamadım :slight_smile:

Hadi tekrar oyna :slight_smile:

Yine ban yerim akıllanmam ben :rofl:

Çok hoş bir sorum var benim kullanmış olduğum puroglamlarda virtual ve x8 kullaniyorum oyun donuyor varmı başka bir program telefon icin teşekürler

@Menderes_Yilmaz
Burdan inceleyebilirsiniz.