Adventure Bay - Çiftlik Oyunu Hile

Harika bir çiftlik & tropik ada macera oyununa hazır mısınız?

:palm_tree: Vahşi tropik adaları KEŞFET & Lydia, Henry ve goril arkadaşları Jojo ile hazine avına çık. Üçlümüzü hangi maceraların beklediğini öğren!

:house_with_garden: Lydia’nın kasabasını yeniden İNŞA ET; binaları onar, kaynakları topla ve gizemli yerlere yapacağın seyahatlerde sana yardımcı olacak malzemeler ÜRET.

:seedling: TARIM yap, çiftlik hayvanları yetiştir, balık yakala ve yemek pişir. Göz alıcı bir koyda kendine ait bir ÇİFTLİK kur!

:sailboat: Egzotik adalara YOLCULUK yap, Lydia ve Henry’ye gizemleri çözmelerinde yardım et, antik harabeleri ortaya çıkar ve görevleri tamamlayarak efsanevi hazineleri keşfet! Her seyahat unutulmaz olacak

:gift: TİCARET yap, harika hediyeler kazanmak için siparişleri gönder ve kasabanı genişlet!

:crown: Lydia, Henry ve Jojo’nun sır dolu geçmişlerini öğrenmek için HİKAYEYİ takip et. Kendi seçimlerini yap ve sıradışı oyun karakterleriyle tanış!

:sun_with_face: Nefes kesici bir deniz kenarı manzarasıyla eğlenceli ve zengin bir hikayenin TADINI ÇIKAR! Adventure Bay, tropik adadaki yazlık evin gibi olacak

Hilede Neler Var?

• Altın
  • Elmas
  • Enerji

Hilemiz sayesinde oyunda kolayca ilerleyebilir istediğiniz herşeyi kolayca satın alabilirsiniz.
Hayalinizdeki çiftliğe bir adım daha yaklaşın.

!!!Bu hilede yerime yap kısmı mevcuttur.
(Yani hileyi bizzat hesabınıza ben yapabilirim)
Bunun için telegram grubuma gelebilir veya bana siteden mesaj atabilirsiniz.

Telegram Grup linki:

1B+indirme(1 ekim çıkış tarihi)

Oyun erken erişimdedir. Daha 4 Günlük bir oyun

3 Likes

Eline emeğine sağlık ustam

1 Like

Eyvallah cansın.

1 Like

Sağol hocam eline sağlık

1 Like