AdVenture Ages Seviye Xp Elmas Hilesi

aaaa

Tebrikler! Zamanın büyük bir kısmını kurtardın! En azından dangalağın tekinin, zaman makinesinin üzerine o kahveyi döktüğü ana kadar olan kısmını. Geçmişteki medeniyetlere seyahat ediyorsun. Ütopyan geleceğin tamamen yok olmadan önce tarihin akışını kurtarman ve muhteşem kariyerini yeniden kurman gerekiyor.

OYUN LİNK

Oyun 2 tür şifreleme yapmış 2x şifreleme ve 4x2 şifreleme yapmış. 2x şifreleme ile oyunda kart hilesini e double aratarak bulabiliyoruz. Fakat 4x2 şifreleme yaptığı elmas hilesi, yani marketteki malzemeler ile sonuçları bulup elmas değerini değiştirdiğimizde 4x2 koruma ile oyun istenmeyen rakamı karşımıza çıkartıyor ve elmas hilesinde başarısız oluyoruz; Fakat bir şeyi unuttular elmas ile alınan kart için malesef bu şifrelemeyi yapamıyorlar bizde bundan yararlanıp elmas hilesini yapıyoruz bunu da d-dword arama ile bulup sonucu değiştirip. Keyfimize bakıyoruz. Şimdi geçelim güzelim oyunun hilesine :slight_smile:

GEREKENLER

Telefondan hile yapmak için Root’suz GameGuardian Kurulumu

Emulatörden yapmak için: Memu Play Emülatör Game Guardian Kurulumu

2 Likes

Bildirim geldi :))) dedim ne oluyor. Oyunun açıklamasıymış. Eline sağlık bir süre oynamıştım bu oyunu. Clickerler çok keyifli

1 Like

hahah :smiley: oyunun mizah seviyesi.

Elmas fix yemiş galiba (-) değerde değil de 0 yaparsanız alabilirsiniz

Daha 1 gün oldu paylaştım ne ara Fixleniyor. Dikkatli izle.

Eline emeğine sağlık ben yapamamışdir (: