A101 Bedava poşet alma methodu (Fix yemeden bakın) :)

a101 den bedavaya poşet alma metodu (diğer marketlerde geçerli) ilk öncelikle ne alacaksanız alın sonra kasaya gidin. kasiyer size poşet ister misiniz diyecektir evet derseniz 25 kuruşunuz gider o yüzden kasiyere meyve reyonundaki poşetlerden alacağım deyin. kasiyer size o reyondan birşey almazsanız poşet veremeyiz diyecektir. sizde gidip 1 adet elma alın. elmanın parasını ödeyin ve poşeti alın. aldıklarınızı poşete koyduktan sonra dışarı çıkarken kapıyı açın sonra geri dönün ve kasiyere bu elmayı iade etmek istiyorum deyin o da son kozlarını oynayarak neden iade etmek istiyorsunuz diyecektir. ona cevap olarak elmanın rengini beğenmedim deyin ve paranızı geri alın. Böylece bedavaya poşet almış olursunuz.

tarafımca denenmiş ve onaylanmıştır :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
az da olsa eğlenelim dimi.

3 Likes

Daha kolayı var ekmek reyonundan istediğiniz kadar poşet alabilirsiniz :wink:

3 Likes

Hayir malesef o fix yedi

@Trgala sizin bu konu hakkında görüşünüz nedir?

Hocam a101 demişken, bir dönem televizyonlarda 10.000 mağaza açtık diye reklamları dolaşıyordu. Aklıma hemen murat abi ve ekibi gelmişti. Düşünsenize murat abi bir video atiyor ve :

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere a101 şube çoğaltma hilesini göstereceğim. Öncelikle cheat engineyi açıyoruz… Diye anlatmaya başlıyor. Hakikaten efsane olurdu.

3 Likes

Resmen yarıldım şuan. Efsane bir başlık @Sktir-Et ve cevaplar :)) hele ki o çoğaltma mevzusu @TheGilver

2 Likes

Benim aklıma 3 yol geldi.

1- 4 adet poşet alıyoruz.(neden 4? çünkü 1 tl ediyor iadesi çalışan için kolay. Ürünleri rahatça koyuyoruz. Sonra örnek ekmek almaya çıktık. 4 poşeti iade ediyoruz.

2- Ekmek veya manav reyonundan bir ürün alıyoruz. Akmasın kokmasın diye 10 15 poşet iç içe geçiriyoruz. Sonra marketin dışına çıkıp, az ürünlü market poşetlilere takas teklif ediyoruz.

3- Marketin önüne pis kıyafetlerle gidiyor ve -abi -abla evde 1 tane poşetimiz yok , para istemiyoruz Allah rızası için 1 poşet diyoruz.

2 Likes

Malesef 3.yol fixlendi ama digerleri olabilir.

1 Like

Herkese merhaba arkadaslar ben trgala murat bugun sizlere a101 de kasada alisverisi tutari 50 tl iken nasil -999999999 yapıcagınızı gostericem.

2 Likes

Çağrı market için patates için aynı para ile satılan poşet gibi bir özel poşet var. 1 adet patates alıp kasada o poşeti de beleşe kullanılabilir :hugs: