8 Ball Pool Hile Script

8 Ball Pool Hile Script ile beraberiz.

8 Ball Pool oyunu ücretsiz olarak indirilebilen spor oyunları kategorisinde mobil bilardo oyundur. Oyunda amaç çeşitli bilardo istekaları kullanarak farklı renkteki topları deliklere sokmaktır. Oyunda her bir oyun için çip gerekmektedir. Oyunda “Bire Bir Oyna”, “Özel Oyna”, “9 Ball Oyna”, arkadaşlarınla oyna gibi seçenekler mevcuttur. Oyuna başlarken ilk atış yapılır ve ilk atışı yapan deliğe hangi topu sokarsa o top atışı yapanın deliğe sokması gereken topları belirlemektedir. Oyun içerisinde mini oyunlar seçeneği bulunmaktadır. Bu mini oyunlarda ise sürpriz kutular, çevir kazan, kazı kazan oyunları mevcuttur çeşitli sürelerde haklar tanınmaktadır. Hakları süresinden önce kullanılmak istenirse ücretli olarak satın alma yapılması gerekmektedir.

OYUN LİNK

HİLEDE NE VAR ?

• En İyi İsteka (Oyun İçi Aktif Edin)
  • Başlangıç İsteka - Max Seviye Yapar
  • Kafatası Isketası - Max Seviye Yapar
  • Şekerleme istekası - Max Seviye Yapar

Oyun becerim için üzgünüm :smiley: hızlıdan videoyu bitirmek için kötü oynadım .Ama size güzel menü script çıkardım. Hile istek üzerine istediğiniz ıskartayı ekleyebilirim yorum yapmanız yeterli; Fakat bunlara gerek kalacağını düşünmüyorum En İyi İsteka (Oyun İçi Aktif Edin) Aktif ettiğinizde size en güçlü isketayı verir.

GEREKLİ DOSYA :point_down:t4: :point_down:t4:

8BALL POOL SCRİPT HACK PROEJDER.lua (15.5 KB)

Şifre : sktirproejder

5 Likes

Eline saglik cok iyi

1 Like

Efsane bir paylaşım. İşte sen ne güzelsin

1 Like

Mükemmel ellerine sağlık

1 Like

Teşekkür ederim arkadaşlar, Özellikle @Trgala dan bu güzel sözleri duymak beni hırslandırıyor :smiling_face_with_three_hearts:

Denedim ama olmuyor belirli bir level mi gerekiyor?

Belirli level derken? İsketaya sahip olmanız gerekiyor.

Ellerine sağlık efsane bir hile olmuş süpersin gerçekten. Buna bi de ıstekaları ücretsiz alma eklense yıkar geçer ortalığı :slight_smile:

X8 sandbox da çalışmıyor mu

Çalışmalarımı emilatör gg üzerinden yapıyorum. Bittiğinde telefon dan parallel space ile deniyorum. X8 sandbox hakkında bilim yok. @KuLaH

Teşekkür ederim. Bende paralel space kuruyorum o zamam

1 Like

X8 sandbox üzerinde rootu aç ; gameguardianı yükle çalışır ordan exe script yap lua yı seç çalıştır.

1 Like

Bilgi: Script güncellenecek arkadaşlar isteka seviye yükseltmeler bir sonraki scripte eklenmeyecek, Basit severim bu bana yeter diyorsanız indirip kaydedin.

1 Like