8 ball pool 3d free vip Gold Cash

Oyun hakkında 

:8ball:8 Top CANLI ANAHTAR ÖZELLİKLER:
:sparkles: Gerçek zamanlı video oyunlarında 1’e 1 maç yapın: rakibinizle yüz yüze yarışın, çifte eğlence!
:sparkles: Sesli sohbet: Rakiplerinizle anında canlı sohbet edin, eğlence havuzunun keyfini çıkarın
:sparkles: Gelişmiş 3D fizik motoru: Gerçekçi grafikler ve ses efektleri, otantik bilardo masası oyun deneyimi
:sparkles: Özel 1’e 1 maç odası: Facebook’a giriş yapın, arkadaşlarınızla 1’e 1 top oyunları oynayın, sosyal ağınızı kurun!
:sparkles: Facebook arkadaşlarınızla oynayın: Facebook hesabınızla oturum açın ve Facebook arkadaşlarınızla doğrudan bilardo oyunundan rekabet edebileceksiniz.
:sparkles: Dünya turnuvası: Bir profesyonel gibi oynayın ve diğer bilardo topu oyuncularına karşı kupalarınızı kazanın!
:sparkles: Dükkanda 50’den fazla klas, özel, destansı, efsanevi ipucu: İşaretlerinizi ve masanızı özelleştirin, top rakiplerinize karşı oynama avantajları elde edin
:sparkles: Ücretsiz bilardo parası kazanın ve her gün ikramiyeyi vurun!
:sparkles: Açık profil: Mükemmel istatistiklerinizi gösterin
:sparkles: Bilardo Sıralamalarına meydan okuyun - sihirli 8 top süperstarı olmak için!

FACEBOOK ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN
Bu mini klip bilardo oyununun en iyi özelliği, mükemmel ağ sistemi, canlı sohbet ve arkadaş ekleme, 8 top hayranı ile bir sosyal ağ kurma. Her zaman, her yerde arkadaşlarınıza meydan okuyun ve becerilerinizi gösterin. Bilardo ustalarını bulun ve onlara meydan okuyun.

Oyun linki 
  Hilede neler var
  1. Free full vip
  2. Sınırsız altın
  3. Sınırsız nakit para
  4. İstıkaları ücretsiz alma

Oyun hile videosu

Arkadaşlar video uzun rotasyon değişimini yapamadım

Arkadaşlar vip yükseltirken birkaç defa çöktü bu yüzden video uzun sürüyor siz ileri sararak izlersiniz ve bu rahatsızlıktan dolayı özür dilerim

2 Likes

Videoyu bekliyorum :pray:

Sandığı yaptım vip hilesi mi yapamadım sınırsız sandık alabiliyorum

Video gözükmüyor

Güncellendi

1 Like

Bu oyun çevrimdışımı?

1 Like

Evet ama Facebook üzerinden arkadaşlarınla oynayabilirsin

1 Like