2022'de Ücretsiz Sanal Kredi Kartı Nasıl Oluşturulur

2022’de Ücretsiz Sanal Kredi Kartı Nasıl Oluşturulur. Bir yıl sonrası başlığı atarak yatırım yaptım :slight_smile: Bu kartlar yalnızca farklı web sitelerinde bazı premium öğeleri ücretsiz olarak etkinleştirmek için kullanılır.

Herhangi bir banka hesabı olmadan nasıl sanal kredi kartı oluşturacağınızı anlatacağım. Genellikle sanal kredi kartı oluşturmak için bir banka hesabına ihtiyacımız var ama bu makaleyi sonuna kadar okursanız banka hesabı olmadan sanal kredi kartı oluşturmayı öğreneceksiniz.

Bu yöntemi kullanarak oluşturabileceğiniz kartlar, bazı premium öğeleri ücretsiz olarak etkinleştirmek için farklı web sitelerinde çalışır.

Not: - Bu kartlar herhangi bir banka hesabına bağlı olmadığından içinde bakiye yoktur. Bu kartlarla bir şeyler satın almaya çalışırsanız, bu mümkün değildir.

Sanal kredi kartı oluşturma adımları

Sanal bir kredi kartı oluşturmak için rastgele bir kart üreticisi web sitesi kullanıyoruz.

Web sitesi: https://namso-gen.com/

Ayrıca BIN’e ( Banka Kimlik Numarası) ihtiyacımız var. 72) bu siteyi kullanarak sanal kredi kartları oluşturmak.

BIN, ödeme kartında bulunan dört ila altı numaradan oluşan ilk settir.

Burada rastgele BIN kullanacağız

Ancak, bu kartı web sitelerinden ücretsiz olarak aktif premium öğelere yapıyorsanız bekleyin, o zaman o web sitesinde çalışan BIN’e ihtiyacınız var (Her web sitesinde, premium öğeleri ücretsiz olarak etkinleştirmek için farklı bir BIN’e ihtiyacınız var).

Sanal Kredi Kartı Oluşturmayı Öğrenin

Rastgele kredi kartları oluşturma sürecine girelim

Adım 1: Kart oluşturucu web sitesine gidin ( https://namso-gen.com/)

image

Adım 2: Şimdi buraya BIN (Banka Kimlik Numarası) girin.

image

Adım 3: Miktarı girin (Kaç karta ihtiyacınız var) Oluşturduğumuz tüm kartlar çalışmadığından her zaman 50-100 adet girin.

image

Adım 4: Oluştur’a tıklayın, burada başka hiçbir şeyi değiştirmeyin

image

Adım 5: Harika! Burada sanal kredi kartı bilgilerini alacaksınız

image

Yani 3. adımda söylediğim gibi bu yöntemle oluşturduğumuz tüm kartlar çalışmıyor bu yüzden hangi kartın çalıştığını kontrol etmemiz gerekiyor.

Çalışan sanal kredi kartlarını bulmak için bir kredi kartı denetleyicisi web sitesi kullanacağız.

CC Denetleyicisi: Card Checker - MrChecker

Çalışan sanal kredi kartlarını kontrol etme adımları

Adım 1: Kredi kartı denetleyicisi web sitesine gidin.

Adım 2: Oluşturduğumuz tüm kart detaylarını yapıştırın ve başlat düğmesine tıklayın

image

3. Adım: Artık Premium şeyleri ücretsiz almak için farklı web sitelerinde kullanabileceğimiz canlı kredi kartlarımız var.

image

SSS – Sanal Kredi Kartı Hakkında

Sanal kredi kartlarını kullanmak yasal mı değil mi?
Evet, sanal kredi kartları kullanmak yasaldır. Bu nedenle Hindistan Devlet bankası, HDFC Bankası ve Kotak Mahindra bankası gibi popüler bankalar da sanal kredi kartları oluşturma seçeneği sunuyor.

Neden sanal bir kredi kartına ihtiyacımız var?
Gerçek kredi kartı bilgilerimizi paylaşmak iyi bir şey olmadığı için, bilgilerimiz sızdırılırsa, bilgilerimize sahip olan herkes kartımızı iznimiz olmadan kullanabilecek, bu yüzden sanal kredi kartlarına ihtiyacımız var.

Sanal kredi kartları güvenli mi değil mi?
Sanal kredi kartları %100 güvenlidir. Herhangi bir banka hesabı ile sanal kredi kartı oluşturduğumuzda, kullanımımıza göre maksimum harcama limitini seçebileceğimiz kartın değeri için bir seçenek elde edeceğiz.

4 Likes

Eline sağlık. Vpn kullanarak 1 ay ücretsiz netfilix envato vb alınabilir.

Onları da verelim tam olsun :slight_smile:

Çok güzel konu ellerine sağlık

artık netflix olmuyor galiba abi tüm vpnleri denedim de o 1 ay ücretsiz çıkmıyor tüm çerezleri sildim yoldan birini çevirip öyle bile denedim ya bana inadı garezi var yada kapattılar herhalde :grin: